Při nákupu na našem eshopu máte jako zákazník právo reklamovat vadné zboží nebo vrátit zboží z důvodu nevhodnosti. Pro usnadnění celého procesu jsme pro vás připravili následující informace o vašich povinnostech při reklamaci a vrácení zboží:

  1. Zkontrolujte obchodní podmínky

Před tím, než budete reklamovat nebo vracet zboží, si přečtěte obchodní podmínky našeho eshopu. Zde naleznete informace o podmínkách reklamace a vrácení zboží, včetně lhůt, za kterých lze reklamaci nebo vrácení provést.

  1. Přiložte doklad o koupi

Při reklamaci nebo vrácení zboží nám prosím přiložte doklad o koupi, tedy fakturu nebo jiný doklad, který prokáže, že jste zboží od nás skutečně zakoupili.

  1. Popište vadu zboží

Pokud reklamujete zboží z důvodu vady, popište nám prosím přesně, co je na zboží vadné. Pokud je to možné, přiložte i fotografii, která vady prokáže.

  1. Vraťte zboží v nepoškozeném stavu

Pokud chcete zboží vrátit z důvodu nevhodnosti, vraťte nám prosím zboží v nepoškozeném stavu, v původním obalu, s kompletním příslušenstvím a bez známek používání.

  1. Počítejte s náklady

V případě vrácení zboží v souladu s našimi obchodními podmínkami vám mohou být účtovány manipulační poplatky nebo náklady na dopravu zpět na náš sklad.

  1. O vrácení peněz se nemusíte bát

Pokud naše firma potvrdí vaši reklamaci nebo vrácení zboží, vrátíme vám kupní cenu za zboží včetně případných nákladů na dopravu, a to co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů ode dne, kdy byla reklamace nebo vrácení přijata.

  1. Personalizované zboží nelze vrátit

Vzhledem k tomu, že personalizované zboží je vyráběno speciálně pro vás na základě vašich požadavků, nelze jej vrátit, pokud není vadné.

  1. Oprava nebo dotisk vadného potisknutého zboží

Pokud reklamujete zboží z důvodu vady v potisku, postaráme se o jeho opravu nebo dotisk nového kusu produktu. V takovém případě nám prosím pošlete fotografii vadného potisku a my se vám ozveme s dalšími instrukcemi ohledně reklamace.

Doufáme, že vám naše informace pomohou a pokud budete mít jakékoli dotazy ohledně reklamace nebo vrácení zboží, neváhejte nás kontaktovat.

Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy:

Chcete-li od smlouvy odstoupit, prosím, vyplňte tento formulář a odešlete jej zpět na následující adresu:

 

MEDIA BAY s.r.o.
sídlo: Kosmova 3005, Louny 44001

IČO: 09807136
DIČ: CZ09807136
C 46433/KSUL Krajský soud v Ústí nad Labem

Kontaktní údaje:

Telefon: +420 777 668 009
E-mail: info@mediabay.cz

 

– Tímto odstupuji(e) (*) od mnou / námi (*) uzavřené smlouvy o koupi následujícího zboží:

 

– Objednáno dne (*)/Doručeno dne (*):

 

– Jméno spotřebitele (spotřebitelů):

 

– Adresa spotřebitele (spotřebitelů):

 

– podpis spotřebitele (spotřebitelů) (pouze při oznámení v papírové formě)

 

– Datum

 

(*) Nehodící se škrtněte.